FWH-500A Fuse Cartridge 500A 500V 500VAC/VDC High Speed Fuses Module FWH500A FWH-500 A FW H-500A
★★★★★ 4.1 47 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by letmestudy.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
FuseFWH-500A FUSE CARTRIDGE 500A 500V 500VAC/VDC High Speed Fuses MODULE FWH500A FWH-500 A FW H-500A
  • Fuse
Color One Color
Model ZXHYUJMU
Brand Name ZXHYUJMU
Manufacturer ZXHYUJMU
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
47 ratings | 19 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (36)
4 stars
7% (3)
3 stars
4% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (5)